+45 8987 4800 Servicehotline Gratis nummer
Kontaktformular
Nyhedsbrev
Stage Lagerreoler + Lagerudstyr
HVILKEN TRucKLØSNING HAR DU BRUG FOR?

Kontakt vores sælgere

Skal du løfte, læsse, transportere? Hurtigt, højt eller fleksibelt? Vi finder en løsning til dine behov! Kontakt vores dedikerede distriktssælgere for at hjælpe dig med at finde den rigtige truck. Ønsker du at en sælger i dit område tager kontakt, så udfyld dine oplysninger, så kontakter vi dig!

Joakim Klintestam DK

Joakim Klintestam

Salgsdirektør joakim.klintestam@jungheinrich.se

Kontakt
Kenneth Hollmann Oldenborg pic

Kenneth Hollmann Oldenborg

Salesmanager Kenneth-Hollmann.Oldenborg@jungheinrich.dk

Kontakt
Morten Sell Sørensen pic

Morten Sell Sørensen

Salgskonsulent Fyn Morten.Soerensen@jungheinrich.dk

Kontakt
Lars Nørgaard

Lars Nørgaard

Salgskonsulent Vestjylland lars.noergaard@jungheinrich.dk

Kontakt
Per Thordal

Per Thordal

Salgskonsulent Sydjylland Per.Thordal@jungheinrich.dk

Kontakt
Michael Nielsen

Michael Nielsen

Area Sales Manager, København, sydsjælland & øerne Michael.Nielsen@jungheinrich.dk

Kontakt
Lasse Gyldenvang

Lasse Gyldenvang

Salgskonsulent Østjylland lasse.gyldenvang@jungheinrich.dk

Kontakt
Troels Kay

Troels Kay

Area Sales Manager, troels.kay@jungheinrich.dk

Kontakt


Key Account Managers:

Morten Juul

Morten Juul

Key Account Manager & Business Development morten.juul@jungheinrich.dk

Kontakt
Susanne Bredahl pic

Susanne Bredahl

Key Account Manager susanne.bredahl@jungheinrich.dk

Kontakt
John Jensen

John Jensen

National Key Account Manager John.Jensen@jungheinrich.dk

Kontakt
Klaus Lund Hansen

Klaus Lund Hansen

National Key Account Manager klausLund.hansen@jungheinrich.dk

Kontakt

Har du spørgsmål?